środa, 14 sierpnia 2019

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE, Uroczystość Wniebowzięcia NMP – 15.08.20181.    W sobotę 17 sierpnia obchodzimy wspomnienie liturgiczne św. Jacka. Pamiętajmy w tym dniu o modlitwie w intencji solenizanta ks. Biskupa Jacka Kicińskiego.
2.    W sobotę 17 sierpnia odbędzie się II Archidiecezjalna Pielgrzymka Członków Żywego Różańca do Henrykowa. Program wywieszony jest w gablotach. Wspólny wyjazd w sobotę o godz. 6.45. Autokar będzie podstawiony przy ul. Prusa w pobliżu starej plebanii.  
3.    Na ekrany kin wszedł wartościowy film pt. Tajemnica Ojca Pio. We wtorek 20 sierpnia o godz. 11.00 w Multikinie Pasaż Grunwaldzki odbędzie się projekcja filmu specjalnie dla naszej parafii z ulgowymi biletami w cenie 12 zł. Osoby, które chciałyby wziąć udział w projekcji mogą zapisać się w zakrystii i pobrać kupon upoważniający do nabycia biletu ulgowego.
4.    W zakrystii można zaopatrzyć się w nowe już numery tygodników Gość Niedzielny i Niedziela.
5.    Przygotowujemy się do Nawiedzenia Figury św. Michała Archanioła  z Gargano. Wydarzenie to będzie miało miejsce w naszym kościele w dniach 30.08. – 01.09.2019. Program Nawiedzenia umieszczony jest na plakatach.
6.    Salezjanom Współpracownikom dziękujemy za przygotowanie wiązanek ziół i kwiatów na dzisiejszą uroczystość. Poświęcone wiązanki, które zaniesiemy do naszych domów niech przypominają nam wezwanie naszego Pana Jezusa Chrystusa, abyśmy w naszym życiu przynosili obfity owoc.