czwartek, 8 listopada 2018

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE, 32 Niedziela zwykła – 11.11.20181.    Z okazji Jubileuszu 100-lecia Odzyskania Niepodległości Polski zapraszamy na koncert pieśni religijnych i patriotycznych w wykonaniu scholi dziecięcej „Boża Ferajna” dzisiaj o godz. 12.00 .
2.    Za zmarłych polecanych w wypominkach modlimy się wspólnie różańcem  w niedziele o godz. 18.00, a w dni powszednie o godz. 17.30, 
3.    Diakonia Małżeństw przy wspólnocie Michael zaprasza wszystkich małżonków na kolejną konferencję na temat: „Ja mówię: Jesteście bogami” (J 10,34b, Ps 82,6), która odbędzie się w auli Gimnazjum Salezjańskiego dzisiaj o godz. 18.00. Konferencję wygłosi ks. Jerzy Gonta. Podczas konferencji będzie zapewniona opieka wolontariuszy dla dzieci.
4. Katechezy Zwiastowania Ewangelii prowadzone przez wspólnotę Neokatechumenalną odbywają się w niedziele o godz. 18.00 i w czwartki o godz. 19.30 w Domu św. Edyty Stein przy ul. Nowowiejskiej 38. Katechezy są otwarte dla wszystkich.
5.    Na nabożeństwo Fatimskie połączone z różańcem za zmarłych polecanych w wypominkach zapraszamy we wtorek 13 listopada o godz. 17.30. Ze względu na to nabożeństwo Msza św. o godz. 18.00 może rozpocząć się z kilkuminutowym opóźnieniem.
6.    Wspólnota Michael zaprasza we wtorek na godzinę 18.00 na Mszę św. i modlitwę o uzdrowienie: Prawda, która uzdrawia. Spotkanie po Mszy św. poprowadzi pani Monika Wieczorek-Bańka.
7. W sobotę 16 listopada obchodzimy święto: Rocznicę Poświęcenia Katedry Metropolitalnej Wrocławskiej.
8.    W przyszłą niedzielę będziemy gościć w naszej parafii siostry Józefitki, które opowiedzą o swoim Zgromadzeniu i misji. Będzie można również wesprzeć ofiarą do puszek rozbudowę prowadzonego przez siostry przedszkola we Wrocławiu przy ul. Prusa.
9.    Serdecznie dziękujemy za ofiary złożone dzisiaj na tacę na cel montażu urządzeń grzewczych pod ławkami w kościele. Bóg zapłać również za ofiary wpłacane na konto parafii.
10.  W minionym tygodniu z grona parafian odeszli do wieczności: ś.p. Irena Styrylska i Adam Banaś,. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…