poniedziałek, 9 lipca 2018

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 14 Niedziela zwykła, 08.07.2018


1.     Serdecznie dziękujemy za złożone dzisiaj ofiary na tacę z racji drugiej niedzieli miesiąca. Wszystkich naszych ofiarodawców polecamy w modlitwie w każdą środę podczas Mszy św. o godz. 18.00 oraz nowenny do Wspomożycielki Wiernych.
2.     W tym tygodniu w liturgii przypada:
·     W poniedziałek 9 lipca wspomnienie św. Teresy Benedykty od Krzyża, Edyty Stein. Po Mszy św. o godz. 18.00 odmówimy modlitwy nowenny ku czci Świętej;
·     W środę 11 lipca święto św. Benedykta, patrona Europy;
· W czwartek 12 lipca wspomnienie św. Brunona Bonifacego, biskupa i męczennika;
·   W piątek 13 lipca wspomnienie św. pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta. Po wieczornej Mszy św. zapraszamy na nabożeństwo fatimskie połączone z procesją różańcową wokół kościoła.
3.     W okresie wakacyjnym kancelaria parafialna czynna jest we wtorki i piątki w godz. od 10.00 do 12.00 oraz od 15.30 do 17.30. W sprawach pilnych, dotyczących wizyty u osoby chorej lub związanych z pogrzebem, można przyjść w dowolnym czasie.
4.     W zakrystii jest do nabycia nowy numer "Gościa Niedzielnego" oraz "Niedzieli". Dobrowolne ofiary za prasę wyłożoną na stolikach można składać do skarbon.
5.     Na czas wakacji i urlopów życzymy dobrego wypoczynku, radości ze spotkań z bliskimi i pięknych przeżyć w obcowaniu z przyrodą. Nie zapominajmy o codziennej modlitwie i niedzielnej Mszy św.
6.     W minionym tygodniu z grona parafian odeszły do wieczności: śp. Katarzyna Kanak, Bożena Gołka i Irena Prauko. Polećmy je Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…