poniedziałek, 3 lipca 2017

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE, 13 Niedziela Zwykła, 02.07.2017


  1. Na rozpoczęcie wakacji i urlopy życzymy Wszystkim Parafianom Bożej opieki, dobrego wypoczynku i pogłębienia więzi z Panem Bogiem.
 2.  W dzisiejszą niedzielę po sumie zmiana Tajemnic Żywego Różańca, wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja do godz. 17.00.
  3. W tym tygodniu przypada I-szy Czwartek i I-szy Piątek miesiąca. Spowiedź na mszach św. o godz. 7.00, 8.00, 18.00. z pięcioma błogosławionymi męczennikami, wychowankami salezjańskimi, Msza św. w kościele św. Pawła oraz zwiedzanie z przewodnikiem pięknego starego miasta. Koszt pielgrzymki 120 zł. Zgłaszać się można wpłacając zaliczkę 50 zł  w zakrystii  lub bezpośrednio u ks. Jana Gondro. 
  4. W okresie wakacji kancelaria parafialna będzie czynna we wtorki i piątki w godzinach 10.00 – 12.00 oraz po południu 15.30 – 17.30. W sprawach pilnych dotyczących np. posługi kapłana dla chorych lub związanych z pogrzebem można przyjść w każdym czasie.
  5. W okresie wakacji Caritas Parafialny będzie nieczynny, w miesiącu lipcu i sierpniu nie będzie czynna biblioteka.
 6. Na letni kurs przygotowujący osoby dorosłe do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania zapraszają ojcowie Dominikanie. Rozpoczęcie 4 lipca. Więcej informacji na stronie internetowej ojców Dominikanów z Wrocławia.
  7. Salezjanie Współpracownicy organizują autokarową pielgrzymkę do Drezna w sobotę 26 sierpnia. W programie nawiedzenie miejsc związanych
  8. Można jeszcze zamawiać intencje mszalne,  poza niedzielami, szczególnie w godzinach rannych.
   9. W minionym tygodniu do wieczności z grona parafian odeszli:
  śp. Janina Winnik, Halina Wojcieszak, Rafał Rola.

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…